Teslimat ve Kargo

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Siparişim hangi kargo şirketi ile elime ulaşır?

Siparişlerinizin gönderimi Tüm Türkiye için UPS Kargo ile sağlanmaktadır.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişlerinizin teslimatı siparişinizin tarihinden itibaren 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşir. Cuma gününden verilen siparişler araya hafta sonu girdiğinden pazartesi gününe sarkabilir. İndirim ve kampanya dönemlerinde siparişlerinizin teslimatı 1-4 iş günü içerisinde yapılır.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Siparişler sadece Türkiye sınırları içerisine yer alan teslimat adreslerine gönderilmektedir. Yurt dışına ürün gönderimiz için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Siparişlerimde ne kadar kargo bedeli ödeyeceğim?

200 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli ödenmemektedir.
200 TL altı siparişleriniz de kargo ücreti 14 TL’dir.

Siparişimin kargo takibini nasıl takip yapabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan ”Sipariş Takip” bölümüne tıklayarak açılan sayfada ”Siparişlerim” bölümünden güncel tüm siparişlerinizin durumunu kontrol edebilir, siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargonuzun durumunu ”Kargom Nerede” bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza mail/SMS yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Keyifli alışverişler dileriz.

Sivas Yörem
online@sivasyorem.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Sepete Ekle